Прозорец Вакуум Гумен, Безжичен Прозорец Вакуум 3 Во 1 Прозорец Вакуум Алатка За Чистење На Прозорци Со 260мл Резервоар За Вода За Стаклени Врати Туш Автомобил Прозор

Прозорец Вакуум Гумен, Безжичен Прозорец Вакуум 3 Во 1 Прозорец Вакуум Алатка За Чистење На Прозорци Со 260мл Резервоар За Вода За Стаклени Врати

Това е достапна
DEN 1439.84
Количина на стоки:

Турнете ја бравата напред : да користите предна лента за џогер за да го исчистите прозорецот или друга површина Турнете ја бравата наназад : кога прскајте ја водата на прозорецот. Користете густа крпа од влакна за веднаш да ја апсорбирате канализацијата и да ги отстраните тврдоглавите дамки. Вшмукувањето се вклучува синхроно, а канализацијата се рециклира веднаш. Решавање на феноменот на традиционалната канализација прскање наоколу. 3 Во 1 Низа-Слободен Прозорец Вакуум Гумен] дали сметате дека чистењето на прозорците одзема многу време и болно? Добивањето пенливи чисти прозорци и огледала никогаш не било полесно или побрзо со Нашата Вакуумска Гума За Прскање! Лентата на млазницата На Прозорецот Вац е изработена од мек двослоен силикон, заедно со аголниот дизајн на стругалката може целосно да одговара на работ на огледалото што носи искуство за чистење без ленти. Вакуумски Гумен Прозорец На Полнење - вакуумскиот гумен прозорец има вградена литиумска батерија од 2200 мах. Кога електричната алатка за чистење прозорци е целосно наполнета, може да работи континуирано до 40 минути, што е доволно за да ја исчистите целата куќа. Отстранлив Резервоар За Чиста Вода Од 180мл и Резервоар За Валкана Вода од 260мл - овој вакуум за миење прозорци со отстранлив резервоар за отпадна вода ОД 260мл. Можете лесно да ја постигнете целта на чистење без воопшто да допирате валкана вода. Правосмукалка за прозорци 3-во-1, исто така, прикачи резервоар за чиста вода од 180 мл (исто така можете да додадете средство за чистење стакло како што сакате), можете да ги покриете чистите работни места во вашиот дом без полнење. Безжичен Вакуум На Прозорецот И Лесен за Употреба - гуменот за вакуумски прозорци е безжичен, што се ослободува од заплеткувањето на досадните жици. Режимот за прскање, чистење и вшмукување вода може да се вклучи со едно копче. Безжичниот прозорец вакуум гумен посветува поголемо внимание на корисничкото искуство на жените, средовечните и постарите луѓе и артритисот. Прозорецот електричен гумен е designedономски дизајниран со силно вшмукување. Електричен Гумен Прозорец За Чистење На повеќе површини-вакуумскиот гумен прозорец е погоден за чистење на повеќето мазни површини, како што се стакло, микро-кристални плочки од керамички плочки, стаклен чај итн. Исто така, помага да се одземе водата за кондензација на тушот и плочките на прозорците во бањата.

Основните својства

Додатоци на производот