Нож За Остриги од жаба, Алатка За Отворање Остриги, ВРАТЕТЕ ГИ НОЖ За Остриги од Жаба

Нож За Остриги од жаба, Алатка За Отворање Остриги, ВРАТЕТЕ ГИ НОЖ За Остриги од Жаба

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Рачка направена од пост потрошувачка рециклирана пластика Јапонски нерѓосувачки челик, нож од нерѓосувачки челик без дамки, отпорен на 'рѓа, кој е свиткан на делот на врвот, дозволувајќи им на суровите остриги да се "отворат" од шарката. Designономскиот дизајн на рачката за печатење на палецот го елиминира лизгањето на рацете што го прави тресењето побезбедно. Сечилото преку дизајнот создава еден од најтрајните остриги на пазарот. Користете два ален клучеви, 2,5 мм за затегнување по потреба. Повеќенаменски нож за остриги дизајниран да тресе сурови и парени остриги. Остри рабови на врвот дел за намалување на остриги од школка. Не е дизајниран за отворање на сурови големи остриги Од Брегот на Заливот "рок". ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ВАШАТА РАКА - нашата designономска рачка за зафат за печатење на палецот го елиминира лизгањето што ги прави шукачките остриги полесни и побезбедни. Создаден со нож од нерѓосувачки челик отпорен на 'рѓа, кој е свиткан на делот на врвот, дозволувајќи им на суровите остриги да се "отворат" од шарката. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-Дизајнирани да тресат сурови и парени остриги, ќе ви се допаднат наострените страни што лесно ќе ги исечат остригите од лушпата. Наскоро ќе видите зошто ВРАТЕНИТЕ СЕ едни од најдобрите шукери таму! (Не е дизајниран за отворање големи сурови остриги На Заливот, но нашето Професионално Издание Нож За Остриги е совршено за тоа). 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО на КЛИЕНТИТЕ-знаеме дека ножот за остриги е специјализирана алатка, затоа сакаме да се увериме дека сте 100% задоволни. Ако апсолутно не го сакате вашиот нов шукер од остриги, ние ќе го вратиме назад и ќе понудиме замена или наплата. ГОЛЕМА КАУЗА & ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ-дел од приходите од продажба на сите производи од Жаба одат директно во проекти за реставрација на живеалиштата на остриги.

Основните својства

Додатоци на производот