Хилфлауер 60 парчиња 6Ф22 6ЛР61 Рефус 9В Јаглерод Цинк Премиер Батерија

Хилфлауер 60 парчиња 6Ф22 6ЛР61 Рефус 9В Јаглерод Цинк Премиер Батерија

Това е достапна
DEN 223.68
Количина на стоки:

6Ф22 Тешка Батерија Долг животен извор на енергија. Висока енергетска густина. Работи за сензор за аларм, детектор за безжично движење, сензори за безбедносен систем,фенерче, уреди за осветлување со лер. 9v Не-полнење Јаглерод Цинк Премиер Батерија, Висок Квалитет На Премиерот Батерија, Ексклузивни само ЗА американскиот пазар. Загарантирани Перформанси-Висококвалитетни батерии за Целата Батерија Од Ридско Цвеќе. Ние сме доверливи бренд производи.

Основните својства

Додатоци на производот