Мила Прочистувач На Воздух Со Основен Филтер За Дишење, Филтер Со Високи Перформанси За Чад, Алергени, Прашина, Загадување &засилувач; Првут За Миленичиња, 447 КАДРИ, ?

Мила Прочистувач На Воздух Со Основен Филтер За Дишење, Филтер Со Високи Перформанси За Чад, Алергени, Прашина, Загадување &засилувач; Првут За

Това е достапна
DEN 1599.84
Количина на стоки:

? ПОЗДРАВЕТЕ ЈА МИЛА : Конечно, паметен прочистувач на воздух дизајниран имајќи ги предвид вистинските луѓе кои дишат воздух Мила е првиот прочистувач на воздух што нуди гарантирано ниво на чистење-со доказ што можете да го видите. Секогаш ќе знаете точно каков е квалитетот на воздухот во вашиот дом и колку време ќе биде потребно за да го постигнете целниот индекс на квалитет на воздухот (AQI), без оглед на големината на просторијата. Мила е 100% без озон, е во согласност Со Одборот За Воздушни Ресурси Во Калифорнија (ЈАГЛЕХИДРАТИ) за уреди за чистење во затворени простории и е сертифицирана И наведена ЕТЛ. ? КРАЈНОТО СЕКОЈДНЕВНО ЧИСТЕЊЕ : Спакувано со 45 стапки 2 Со Високи перформанси H12 HEPA со 99,6% ефикасност на филтрација, Основниот филтер За Дишење На Мила е дизајниран за оние на кои не им требаат ѕвона и свирки—само најважните работи со високи перформанси. Со моќна стапка на испорака на чист воздух (КАДР) од 447 м3/ч, Мила има мускул за ракување со големи простории до 1.000 стапки 2 со свеж воздух целосно циркулиран на секои 30 минути. ? ПАМЕТНА КОНТРОЛА : паметните на Мила се едноставни за употреба преку елегантна, високо оценета апликација наменета за сите воздушни дишачи. Овој модерен дом од суштинско значење ве одржува поврзани со вашиот чистач на воздух покажувајќи ви податоци за квалитетот на воздухот во реално време и вклучува внимателни карактеристики како Услуга За Одбивање за освежување на воздухот во спалната соба пред спиење (кога алергиите можат да бидат најактивни).

Основните својства

Додатоци на производот