Четка за Шампон за Коса зилион И Масажер За Скалпот Нега За Отстранување На Првут, Чистење, Раст На Косата И Пилинг со Рамни И Зашилени Меки Силиконски Влакна За Жен?

Четка за Шампон за Коса зилион И Масажер За Скалпот Нега За Отстранување На Првут, Чистење, Раст На Косата И Пилинг со Рамни И Зашилени Меки Силиконски

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

?????? ?????? ???? ? ????? ?? ?????????? ???????? : помага ефикасно чистење на скалпот Карактеристики и меки силиконски зашилени и рамни влакна на четката за коса. Имајќи 2 различни типа на влакна, не само што навлегува длабоко во вашиот скалп, туку помага и во пилинг и го стимулира вашиот скалп правејќи да се чувствувате освежени и опуштени!. ????? ??????????? ??? ??? ????? ?? ?????????? : од кратки до долги, тенки до дебели, груби до мазни или кадрави до прави. Не грижете се дали вашата коса ќе се заплетка. Комбинирајте ја вашата хигиенска рутина користејќи ја оваа четка за коса со вашиот омилен шампон или регенератор за да помогнете при влажно, суво или оштетено отстранување на влакна и првут. Работи добро и со чешлање крзно од домашни миленици!. ????????? ??? ???? ?? ???? ?????? : е контуриран за удобно да се вклопи во дланката за да избегнете лизгање додека се туширате. Одлична контрола на ракување значи дека можете да го масирате скалпот за да го олесните чешањето и да го зголемите протокот на крв за да го стимулирате растот на косата и да промовирате погуста коса. ?????????? ??? ??????-???? : е начинот да се биде! Удобно масирајте го скалпот зголемувајќи ја циркулацијата на крвта за да помогнете при стрес и напнатост.

Основните својства

Додатоци на производот