Цртан Филм Брод Тркало Шише Пластични Клипборди Со Метални Клип Писмо Големина Клипборд Низок Профил Клип Одбори За Деца Во Училница Старечки Материјали-А4

Цртан Филм Брод Тркало Шише Пластични Клипборди Со Метални Клип Писмо Големина Клипборд Низок Профил Клип Одбори За Деца Во Училница

Това е достапна
DEN 159.84
Количина на стоки:

* * Стандардна Големина И Лесно Носење : 12,5 x 9 во стандардна големина, оваа таблата со исечоци со низок профил може да собере до 80-100 листови хартија А4 или големина на букви Цврст и лесен, одговара на повеќето актовки, лесно носење. * * Дебел и Издржлив Пвц Материјал : Изработен од висококвалитетна акрилна (ПВЦ) плоча со дебелина од 0,25 см. Оваа таблата со исечоци со низок профил нема да се гребе толку лесно како лошата пластична табла. Издржлив и може да се користи долго време. * * Метален Клип И Лесно Закачување : оваа таблата со исечоци со низок профил има рамен метален клип, кој може да ја држи хартијата за да спречи паѓање. Кука што може да се повлече на врвот, може да се закачи директно на ѕидот и да се складира кога не е потребно. * * Удобно држење и Симпатично Печатење : Мазна површина со заоблени рабови и агли, обезбедувајќи удобно држење. Таблата со исечоци со низок профил отпечатена со јасни слатки дезени, фахион и елегантна. * * Повеќенаменски И Идеален Подарок : Идеален За канцеларија, училница, семинар, деца, студенти, наставници, медицинска сестра или други љубители на канцелариски материјал. Исто така одличен божиќен подарок, подарок за роденден, подарок за денот на резервоарите. Покажете го вашиот беспрекорен вкус со нашата таблата со исечоци со низок профил!. * Големина : 12,5 х 9 во *Материјал : пвц материјал, акрилна табла *Карактеристики : - - - Рамен метален клип : држете до 80-100 листови хартија Со големина А4 или буква без да испуштите.

Основните својства

Додатоци на производот