Амасу PMLN5228 PMLN5228A CP185 Брз Полнач Компатибилен Со CP1660 CP1600 CP1300 CP185 CP180 CP160 CP145 CP140 NNTN4496 NNTN4851

Амасу PMLN5228 PMLN5228A CP185 Брз Полнач Компатибилен Со CP1660 CP1600 CP1300 CP185 CP180 CP160 CP145 CP140 NNTN4496 NNTN4851

Това е достапна
DEN 399.20
Количина на стоки:

Спецификација : PMLN5398 PMLN5228 A PMLN5228 AR полнач Со ЕДИНЕЧНА единица СО ac адаптер погоден за Ni-MH Ni-CD Li-јонски батерии и токи-токи Компатибилен со : Замена ЗА ЕП350 CP477 CP476 CP185 CP180 CP160 CP145 CP140 CP1660 CP1600 CP1300 P185 P165 P145. Компатибилен Со Модел На Батерија : PMNN4476 PMNN4476 A PMNN4080 PMNN4081 PMNN4081 AR PMN4082 батерии. Одличен Квалитет : со предната ДОВЕДЕ до статус на полнење на екранот. Кога светлото е црвено, радиото се полни; кога светлото е зелено, батеријата е целосно наполнета. Услуги на клиентите : 30 дена нема причина за враќање, една година ограничена гаранција. Амасу е двонасочна компанија за радио додатоци со долгогодишно професионално искуство во производството! Ние главно се фокусираме на двонасочна радио батерија, полнач, клип за појас, антена, слушалки, микрофон, програмски кабел и други радио додатоци. Компатибилни Модели На Батерии : : NNTN4496 NNTN4496 AR NNTN4851 NNTN4851 A NNTN4851 AR NNTN4851 R Компатибилен Со Радио Модели : CP140 CP145 CP160 CP185 CP476 CP477 EP350 CP1300 CP1600 CP1660 содржина на Пакетот : 1x Полнач База 1x кабел за напојување 1 X АДАПТЕР ЗА НАПОЈУВАЊЕ СПЕЦИФИКАЦИЈА : ВО-СТАВИ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V 1.

Основните својства

PMLN5398 PMLN5228A PMLN5228AR Single Unit charger with AC adapter suitable for Ni-MH Ni-CD Li-ion batteries and walkie-talkies. :

Додатоци на производот