Ollabaky Геометриски Мандала Корпа За Складирање Корпа Преклопување Ткаенина За Складирање Коцка Корпа За Организатор Кутија Со Рачка За Плакарот Полици, Расадник Ск?

Ollabaky Геометриски Мандала Корпа За Складирање Корпа Преклопување Ткаенина За Складирање Коцка Корпа За Организатор Кутија Со Рачка За Плакарот

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

●Голема Корпа за Складирање ● 11 Кантите за складирање облека се доволни за да соберат пристојна количина облека или играчки за бебиња, совршени организатори за складирање постелнина, ќебиња, чорапи, Крпи, Цд-а, книги, списанија итн. ●Коцка За Складирање ткаенина ● Надворешниот материјал е изработен ОД 300д оксфордска ткаенина, која се одликува со издржлива, лесна, мека, водоотпорна, лесна за бришење и чистење; вградената поддршка за шуплива табла не е лесно да се деформира. ●Коцка За Складирање Што може да се преклопи ● дизајнот На Цврста рачка е јасен, но функционален што го олеснува движењето кога е потребно. Функцијата што се склопува го прави организаторот за складирање корпи за играчки совршен за складирање на домашни расадници и се преклопува мал кога не се користи за да можете најмногу да го користите секој простор. `+Декоративни Кутии За Складирање ● Забавни И живописни обрасци За печатење вградената поддршка за шуплива табла не е лесно да се деформира. ●Коцка За Складирање Што може да се преклопи ● дизајнот На Цврста рачка е јасен, но функционален што го олеснува движењето кога е потребно. Функцијата што се склопува го прави организаторот за складирање корпи за играчки совршен за складирање на домашни расадници и се преклопува мал кога не се користи за да можете најмногу да го користите секој простор. €Декоративни Кутии За Складирање ● Забавни И живописни обрасци за печатење и персонализирани дизајни ги прават вашите канти за ткаенини уникатни. Не само корпи за коцки, корпи за играчки, канти за перење алишта и контејнери за складирање облека за складирање на сите видови сарафани, туку и украс за трпезаријата, спалната соба, бањата. ●Корпа За Складирање На кабини Е Најдобриот избор за детски играчки, уредна облека и перење алишта. Се користи во студентски домови, апартмани, хотели, расадници за бебиња, помошни простории и фиоки за полици за плакари, семејни најважни работи. Практична и креативна идеја за подарок за семејство, соработник, пријатели или себеси на кој било празник. Олабаки Отворени Канти За Складирање/Канти За Складирање Коцки Од Ткаенина/Организатори На Плакари И Кутија За Коцки За Складирање/Складирање, Едноставно И Ефикасно Решение за Сите Ваши Потреби за Складирање!СПЕЦИФИКАЦИЈА големина : 28х28х28 см / 11, 02х11, 02х11, 02 инчи.● Материјал : 100% полиестер, висококвалитетна оксфордска ткаенина.

Основните својства

Додатоци на производот