Гарнек Книгата Завршува Книгата Завршува Цртан Филм Десктоп Книга Решетката Железна Жица Сортирачи На Датотеки Рекордер Во Облик На Срце Декоративна Железна Умет

Гарнек Книгата Завршува Книгата Завршува Цртан Филм Десктоп Книга Решетката Железна Жица Сортирачи На Датотеки Рекордер Во

Това е достапна
DEN 256.00
Количина на стоки:

Може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели, многу ќе им се допадне Изработен е од квалитетен материјал за долго време и издржлива употреба. Овој производ со едноставен и модерен дизајн, може да биде добар декоративен резервација за вашата соба. за домот, библиотеката или канцеларијата, што ќе донесе уникатен стил во декорацијата на вашиот дом. Изработен е од висококвалитетен материјал, кој може да се користи долго време. Опис направен е од квалитетен материјал за долго време и издржлива употреба. Обликот е едноставен и не монотон, не само што може да се користи како книга, туку и може да ја украси бирото. крај на книгата за студиска соба, спална соба, библиотека, канцеларија, дом или книжарница. Карактеристики-Боја : Златна.- Материјал : Метал.- Големина : околу 15.- Изработен е од квалитетен материјал за долго време и издржлива употреба.- Овој производ со едноставен и модерен дизајн, може да биде добар декоративен резервација за вашата соба.- Изработен е од материјал, кој може да се користи долго време. - за домот, библиотеката или канцеларијата, што ќе донесе уникатен стил во вашата домашна декорација.- Може да биде совршен избор за подарок за вашите пријатели, многу ќе им се допадне.

Основните својства

Додатоци на производот