Спонтани 21 Роденден Мејсон Тегла, Разнобојни

Спонтани 21 Роденден Мејсон Тегла, Разнобојни

Това е достапна
DEN 160.00
Количина на стоки:

Капацитет Од 18 Унци Секоја Тегла Вклучува Завртка На Капакот и Слама. Препорачано Миење Раце. За Топли И Ладни Пијалоци. 100% Акрилик & Бпа Слободен. Спонтаните Акрилни Ѕидарски Тегли се забавни и функционални! Овие 16 унца мејсон тегли се двојно ѕидови, БПА слободен и вклучуваат трајни и еднократно слама. Шарени и чуден уметнички дела го прави овој совршен подарок! Препорачано миење раце.

Основните својства

Додатоци на производот