Замена НА Касета СО МАСТИЛО КОМПАТИБИЛНА СО ДВОЈНО Г ЗА HP 933XL 933XL 932 XL 933 Висок Принос за употреба Со Officejet 6100 6600 6700 7110 7510 7610 7612 7620

Замена НА Касета СО МАСТИЛО КОМПАТИБИЛНА СО ДВОЈНО Г ЗА HP 933XL 933XL 932 XL 933 Висок Принос за употреба Со Officejet 6100 6600

Това е достапна
DEN 273.60
Количина на стоки:

️+Име на производот : двојно Д компатибилен замена мастило кертриџ за HP 932 933 боја комбо пакет ✡● Содржина на пакетот : Содржина На Пакетот : 2 x 933 XL цијански касети, 2 x 933 XL Магента Касети, 2 x 933 XL Жолти касети(6 Пакет) и 1 x Упатство за Корисникот. ️ ● 933 XL Касети Со Мастило за Печатачи СО КС : Hp Office Jet 6600( H711a H711g), 6700 Премиум H711n, 6100, 7110 H812a, 7510, 7610, 7612, 7620. ️ ● Висок Принос На Страница : до 825 страници НА кертриџ ВО БОЈА 933 XL (со покриеност од 5%). ️ ● Квалификација на производот : Сертифициран од ISO9001, ISO14001, CE, ROHS, ROHS, ROCH И STMLC сертифицирани Исклучиво формулирани мастила обезбедуваат живописна живост на бојата и долготрајни резултати за печатење. ️ ● СЕКОЈ двоен кертриџ Д 933 XL е опремен со најнадградениот чип кој е компатибилен со сите верзии на фирмверот на печатачот. Стабилниот чип покажува точни нивоа на мастило, лесна инсталација и одличен квалитет на сликата.

Основните својства

Додатоци на производот