Каран * И Девојки Ранец За Дете Во Основно Големо Училиште Книжарница Виолетова возраст 6+

Каран * И Девојки Ранец За Дете Во Основно Големо Училиште Книжарница Виолетова возраст 6+

Това е достапна
DEN 399.84
Количина на стоки:

Материјали за ранец за девојки : 1 Ткаенина : водоотпорни полиестерски влакна, 2. Поставата : најлон, 3. Слајд брава : гума, 4. Патент : неметални, 5. Веб : најлон, 6. Ремен за рамо : сунѓерска подлога. Големина на ранец за девојки (L*W*H) : 35.5*46 СМ, прилагодлив ремен за рамо, погоден за разни типови на тело, тежина : околу 1,65 килограми/0,75 КГ. Изглед на ранец за девојки : патентот се отвора и затвора, а задниот џеб на патентот може да собере скапоцености. На врвот има мал џеб, оддел внатре и џеб со патент однапред. Кесите од двете страни можат да држат чаши и чадори. Детски Ранец Соодветна возраст : момче и девојче над 8 години, или висина над 1 метри. [Одличен Пакет И Испорака] : една кеса за прашина (која може да се користи како торба за пазарење) и една кутија дазеин. Сериозно заштитете Го Ранецот од оштетување. Одлична идеја за подарок за Вашите Деца, + 100% Без Гаранција За Враќање На Парите ЗА Ризик;} Брод Од Каран·И Или Магацин;}БЕСПЛАТЕН Стандарден Превоз Во Соседните Соединетите Држави;} Најдете продавница На Дасеин, ве чекаат повеќе изненадувања!.

Основните својства

Додатоци на производот