Уву Рачен Вентилатор Преклоплив Бамбус Коло Симпатична Емотикон Збор Рејв Рака Навивачи Облека Партија Опрема Подароци Музички Фестивал Рејв Додатоци За Мажи И Ж?

Уву Рачен Вентилатор Преклоплив Бамбус Коло Симпатична Емотикон Збор Рејв Рака Навивачи Облека Партија Опрема Подароци Музички Фестивал

Това е достапна
DEN 1310.40
Количина на стоки:

*** Стандардна испорака 7-10 работни дена / Експресна испорака 3-5 работни дена *** НАРАЧКИ од САД *** Гласен Звук На Прилепување / Клак. Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат. Кога е изложен НА позадинско осветлување/Партиски УВ светла, вентилаторот ќе даде дополнителен светол неонски сјај. Сите уметнички дела направени во куќата и печатени со флуоресцентно мастило. Голема Големина : 33см Затворени 62см Отворени (13" Затворени 24. Црно бамбусово ребро од 13 инчи со лесна полиестерска ткаенина, отпечатено со специјално флуоресцентно мастило што е реактивно под УВ светлина (клуб/партиски црни светла). Со брзо отворање на зглобот, вентилаторот обезбедува врвен звук на прилепување. Овој уникатен дизајн направен од нашиот тим ќе оживее под УВ светлина / Црна светлина како што е претставено на фотографиите. Ова е идеален подарок или додаток за забави, музички фестивали и вашите ноќи надвор. Додека е додаток за ладење за топло и влажно време. Овој вентилатор ЗА ув рака е со мала тежина и користените материјали се издржливи за вентилација, чукање и кршење. Со брзо отворање на зглобот, вентилаторот ќе произведе звук со потпис. Ексклузивен Дизајн достапен само во продавниците На Фан-дом.

Основните својства

Додатоци на производот