Кујукс Рачно Изработени Плетени Корпи За Складирање Поставени Корпи За Полици Ткаени Украсни Корпи За Складирање Дома Украсни Корпи За Организирање Корпи За Гнез?

Кујукс Рачно Изработени Плетени Корпи За Складирање Поставени Корпи За Полици Ткаени Украсни Корпи За Складирање Дома Украсни Корпи За Организирање

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

● Повеќенаменска корпа со јаже Одлично за семејство или канцеларија. ●Совршен за облека, додатоци, производи за убавина, писма, документи и општи битови и боб. Исто така, одлично се користи како попречувачи. ● Редење за практично вгнездено складирање. Мал : 25 х 15 х 11см, Среден : 30 х 20 х 13см, Голем : 35 х 25 х 15см. ●Корпа за складирање со памучна и ленена постава, чист природен материјал, мек и дише, отстранлив и перат. ●Потресена изработка : рачно изработен ретро домашен стил, рачно изработен намерно, комбинирајќи убави и практични со природни материјали. Детали за производот материјал : +ан + памучна крпа боја : сива / кафеава големина : Мала : 25 х 15 х 11см, Средна : 30 х 20 х 13см, Голема : 35 х 25 х 15см дизајнирани имајќи ја предвид разноврсноста и практичноста, овие класични корпи ќе направат корисен додаток на секој дом или канцеларија.Одлично за складирање на различни предмети, вклучувајќи облека, додатоци, производи за убавина, писма, документи и сите други мали предмети што треба да ги чувате organised.It е многу погоден за вашето семејство и може да го одржува вашето се во ред.

Основните својства

Додатоци на производот