Сакраменто Калифорнија Фото Колаж Застрелан Стакло

Сакраменто Калифорнија Фото Колаж Застрелан Стакло

Това е достапна
DEN 151.20
Количина на стоки:

5x6cm стил застрелан стакло Мери 2,25 "високи и 1,8" во дијаметар. Сувенир Од Сакраменто, Калифорнија. Прави одличен подарок или убав колекционерски предмет. Еве еден многу редок и тешко да се најде сувенир колекционерско стакло од Сакраменто, Калифорнија. Тоа е стакло во стилот 5х6см со димензии 2,25 "високи и 1,8" во дијаметар.

Основните својства

Додатоци на производот