Нотр Дам Логото Винил Водоотпорна Налепница Налепница Автомобил Лаптоп Ѕид Прозорец Браник Налепница 5

Нотр Дам Логото Винил Водоотпорна Налепница Налепница Автомобил Лаптоп Ѕид Прозорец Браник Налепница 5

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Големина : 5" Ламинираната Налепница заштитена СО УВ е одлична за Внатрешна или Надворешна Употреба. Ламинатот отпорен на временски услови и сонце овозможува Долг Живот дури и на Отворено. Ќе се држи до секоја мазна површина - Лесно се отстранува и нема да остави остатоци. Одлично за употреба на автомобили, чамци, камиони, лаптопи,ѕидови,телефони, компјутери и многу повеќе. Ќе се држи до мој мазни површини. Дигитално печатени со користење на најновите мастила За Еко-растворувач за да се спречи избледување и да се зголеми животниот век. Произведено во САД. Ламинираната Налепница заштитена СО УВ е одлична за Внатрешна или Надворешна Употреба. Ламинатот отпорен на временски услови и сонце овозможува Долг Живот дури и на Отворено. Ќе се држи до секоја мазна површина - Лесно се отстранува и нема да остави остатоци. Одлично за употреба на автомобили, чамци, камиони, лаптопи,ѕидови,телефони, компјутери и многу повеќе. Ќе се држи до мој мазни површини. Дигитално печатени со користење на најновите мастила За Еко-растворувач за да се спречи избледување и да се зголеми животниот век. Произведено во САД. Оваа ламинирана налепница заштитена СО УВ е одлична за надворешни или затворени простории.

Основните својства

Додатоци на производот