АЛУЦЕ Слабеење Сауна Половината Тример-Половината Тример Губење На Тежината Појас-Слабеење Тело Обликувач

АЛУЦЕ Слабеење Сауна Половината Тример-Половината Тример Губење На Тежината Појас-Слабеење Тело Обликувач

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

●Висококвалитетни материјали● : Висококвалитетен неопрен, кој го промовира протокот на крв, ја зголемува телесната температура и тројно го зголемува ефектот на потта, помага да согорите повеќе калории и брзо и здраво управува со тежината ①Неопренови Што Апсорбираат пот : овој елек за греење може брзо да ја апсорбира потта, овозможувајќи ви да останете суви и ладни на отворено, и е идеален материјал за елеци за сауна. Флексибилен, издржлив и флексибилен. ①Кошула со совршено вклопување : кошулата Од Неопренови помага да се стимулира потењето, да се согоруваат маснотиите и да се елиминираат токсините, да се изваја половината, да се намалат маснотиите во стомакот, да се подобри поддршката на грбот на ' рбетот, да се подобри држењето на телото и обликот на елегантното тело. ●Ефикасен постпартален појас q : Помага во закрепнување по породувањето, го намалува отокот, ја затегнува кожата, стомакот, ја ублажува болката во половината, лесно се враќа во нормална големина, ви помага да се вратите во пренатална форма. ●Максимизирајте Ја Формата На Половината● : научниот дизајн и компресијата на горниот појас на половината го обликуваат стомакот и го дефинираат половината, го израмнуваат стомакот, силата ги затегнуваат телесните масти, густината на маснотиите.

Основните својства

Додатоци на производот