КОЗИДЕА 12 ПАРЧИЊА Празна пластична розова цевка за Ајлајнер од 10 мл Ампули За пакување Шише Со Шише Со Четка За Ајлајнер За Самостојно Масло За Раст На Трепките, Теч

КОЗИДЕА 12 ПАРЧИЊА Празна пластична розова цевка за Ајлајнер од 10 мл Ампули За пакување Шише Со Шише Со Четка За Ајлајнер За Самостојно

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Материјал : петг пластика Капацитет : 10мл/0. Употреба : за полнење ајлајнер, продолжување на трепките. Пакетот вклучува : 12x Празни цевки 12x стопери 12x Стапче капа. Спецификација : Материјал : пластика Петг Големина : Д16, 5*Н106мм / Д0, 65*Н4, 17инч Боја : Како капацитет на слика : 10мл / 0,33 Мл Пакетот вклучува : 12х Празни цевки 12х стопери 12х Стапче Капа Забелешка : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Боите може да постојат мала разлика поради различни екрани. ВАЖНО : ве Молиме направете тест пред пополнување на големо, во случај на хемиска реакција предизвикуваат скршен контејнер. Употреба : ЗА полнење САМ САМ сјај за усни и друга козметика, без протекување. Имаме пакет кутија за пакување хартија за оваа цевка, ве молиме контактирајте не доколку ви треба. За прилагодување : можеме да го прилагодиме логото на цевката за мала нарачка, директно да печатиме на неа или да направиме етикета, за да го прилагодиме производот ќе биде испратен Од Кина, се наплаќа за логото, ве молиме контактирајте не со слика на логото и детално барање.

Основните својства

Додатоци на производот