Скингва Прстен Перници За Свадба, Прстен Носител Перници Слонова Коска Бела Свадба Материјали Двојно Срце

Скингва Прстен Перници За Свадба, Прстен Носител Перници Слонова Коска Бела Свадба Материјали Двојно Срце

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Безбедност : Оваа Прстенеста Перница Содржи прстенеста кутија и го прави вашиот прстен безбеден, не мора да се грижите дека цветното девојче/момче ќе го изгуби вашиот прстен Исклучителна и Добро Изработена : шиењето е убаво направено. Декоративни и Убави : Овој Прстен Носител Перници ќе биде еден од прекрасните делови на вашата свадба. Спецификации : Материјал : Јп/Имитација Бисери Точка Тежина : Прибл. 48г Големина На Предметот : Прибл 18*17*7.5 Цм Пакет Листа : 1*Прстен Носител Перници (прстен не се вклучени).

Основните својства

Додатоци на производот