QDY-Професионални Комплети За Чистење На Цевки За Оџаци За Чистење На Оџаци Комплет За Чистење Оџаци, Ротирачка Четка За Оџаци СО Вежба СО Најлонски Флексибилни Прач

QDY-Професионални Комплети За Чистење На Цевки За Оџаци За Чистење На Оџаци Комплет За Чистење Оџаци, Ротирачка Четка За Оџаци СО Вежба

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

[ВРТИ НАПРЕД И НАЗАД] - со флексибилна глава На Четка, ова чистење на оџакот лесно се ротира со голема брзина со вежба Тоа ви овозможува да ја извршите вежбата и напред и назад. [ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ]- издржливите прачки на овој систем за чистење на ротирачкиот оџак на саѓи може да се поврзат заедно или да се расклопат за да се прилагоди должината на цевката. Без завртки, лесни за поврзување и откачување. [ЕДНОСТАВНО ЗА РАКУВАЊЕ] - Прачките за Чистење Оџаци поддржуваат моќно метење и рачно бришење. Само прикачете го на вежба за напојување, ефикасно ќе го избрише саѓи. Чувајте го вашето семејство безбедно и вратете ви чист оџак. [ШИРОКА УПОТРЕБА]- Нашите Флексибилни прачки можат лесно да чистат околу тесните свиоци и аглите од 45 степени, добивајќи право до аглите. Алатките за чистење оџаци можат да ги исчистат сите форми на метален или тули оџак. Оваа четка за чистење може ефикасно да ги отстрани дамките од масло во оџакот што може да предизвикаат пожар. [ИЗДРЖЛИВИ НАЈЛОНСКИ ПРАЧКИ] - флексибилниот комплет за чистење оџаци содржи 6/8/10/12 прачки, секоја прачка 1 метар во должина. Направено од најлон, издржлив, еластичен и хемиски отпорен. Дизајниран со тркалезни фитинзи нема да го оштети грипот кога е во движење. Овие прачки се идеални за тесни свиоци каде што прачките за одвод не се соодветни прачките ќе имаат многу помал ризик да предизвикаат оштетување на вашиот оџак или лагер. Поради флексибилноста на прачките, можете лесно да ги исчистите тркалезните тесни свиоци и аглите од 45 степени. Сите наши прачки и четки се опремени со квалитетни месинг фитинзи. Овие прачки имаат потонати навртки и фитинзите се залепени стегнати и закачени за најдобро поставување на достапниот индустриски стандард.

Основните својства

Додатоци на производот