Томаибаби 18 парчиња Божиќни Маркери За Пијалоци Божиќно Вино Стакло Шарм Идентификатор Чаша Маркер Прстени За Коктели Мартини Фаворизира Празнична Забава

Томаибаби 18 парчиња Божиќни Маркери За Пијалоци Божиќно Вино Стакло Шарм Идентификатор Чаша Маркер Прстени За Коктели Мартини Фаворизира

Това е достапна
DEN 79.84
Количина на стоки:

Изработени од висококвалитетен метален материјал, изгледаат сјајно под светлина, добар ефект на декорацијабожиќ стакло маркери. Нема мирис, анти - ' рѓа, безбеден и издржлив за употреба, долг век на траење, не е лесно да се скрши или деформира.слатки маркери за пијалоци. Божиќ-тематските дизајн, совршено во согласност со атмосферата на фестивалот.маркери за чаши за вино. Идеален за подобрување На изгледот На Божиќната забава. Прекрасен украс за Вашите Божиќни настани.Коктел Маркери Таг. Донесете весел амбиент За Божиќ, придружувајте ве поминуваат среќен и незаборавен фестивал.божиќ партија материјали. Описсовршен Начин Да Ги Идентификувате Вашите Пијалоци и Да донесете Расположение на Вашата Празнична Забава! Само подгответе ги очилата и оставете ги вашите гости да го изберат својот шарм за вечерта!Карактеристики-Боја : како што е прикажано-Материјал : Метал-Големина : Околу 2, 5х2х0, 1см / 0, 98х0, 79х0, 04 инчи пакет, Вклучувајќи 18 парчиња х Чаша За Вино Шарм.

Основните својства

Додатоци на производот