Покривка На Екранот На Огништето Единечен Панел, Метална Противпожарна Заштита Декоративна За Внатрешен Камин, Безбеден Златен Црн Заштитник Од Искра Од Пожар

Покривка На Екранот На Огништето Единечен Панел, Метална Противпожарна Заштита Декоративна За Внатрешен Камин, Безбеден Златен Црн Заштитник

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

● Безбеден Капак За Заштитен Камин ● цврстиот екран на каминот целосно го блокира пукањето на жар и искри, но не ја блокирајте топлината да избега Обезбедување дополнителна безбедност за деца, миленичиња & вашиот под. € Тешка База На Екранот За Пожарникарско Место ● стабилната и издржлива основа обезбедува добра стабилност за капакот на огништето што стои слободно, што не е лесно да се движи и да падне. ● Издржлив Екран За Камин ● противпожарната заштита е изработена од висококвалитетен метал, отпорност против ' рѓа и висока температура, висока јачина, стабилна мравка цврста, мазна површина и нема да го гребе подот. € Елегантен Дизајн } шик декор на камин речиси се совпаѓа со вашиот домашен декор, камин на гас, алатки за камин & решетки за камин. Исто така убав декор за вашиот дом. Големината може да се прилагоди, можете да не контактирате доколку ви треба. ● Широко Користен Е Совршен За надворешен трем, оган, внатрешен гас камин области, отворен оган & пожари од шумски пожари, исто така е добар избор за вашите пријатели како божиќен подарок. ● Нашите екрани за камин спречуваат какви било залутани искри или жар, ве чуваат вас и вашето семејство безбедни и додаваат последен допир на гламур во вашиот простор за живеење.● Спецификации : - Име На Производ : Капак На Екранот На Огништето-Материјал : Метал-Прилагодлив : Да● Карактеристики : - Тешка, отпорна на ' рѓа и отпорна на висока температура.- Противпожарни чувари за горилници, отворен пламен користи гасни камини.

Основните својства

Додатоци на производот