Симпатична Книга Од Ананас Завршува За Полици Дрвен Држач За Книги Држач За Книги За Библиотека Училиште Канцеларија Домашна Студија Декор

Симпатична Книга Од Ананас Завршува За Полици Дрвен Држач За Книги Држач За Книги За Библиотека Училиште Канцеларија Домашна Студија Декор

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Вуд Произведено во САД Или Увезено. ✿ крајот на книгата е направен од буково дрво, кое е густо и издржливо. ✿ овој дрвен држач за книги е дизајниран во форма "Л" за да обезбеди повеќе простор на полицата и да ги одржува книгите организирани. ✿ книга носителот големина-Должина-12. 1, железо должина-10/3, 9, железо лист ширина-5/2. ✿ Нашата Книга Завршува се убаво и симпатично шема печатени за да се создаде убава и поканува изглед, изберете нашите книжарници за декорација на вашиот простор!. ✿ оваа дрвена книга е погодна за студиска соба, полица за книги, канцеларија, училница, библиотека и многу повеќе. Исто така, прави одличен подарок за секој што сака да организира книги, филмови, Двд-А, документи, видео игри. Оваа книга е вашиот организатор на бирото!Ако ви треба нешто за да ги одделите вашите домашни училишни книги од останатите, изберете ги нашите книжарници за да го организирате вашиот простор.Сите ваши фенси книги, винил плочи, книги за готвење, Двд-А или видео игри ги заслужуваат нашите фенси книги! Вее бидете воодушевени да ја декорирате вашата канцеларија, работна соба или спална соба со нашите прекрасни полици за книги! Тоа ќе го направи вашиот живот попрефинет!.

Основните својства

Додатоци на производот