Либедер 6-Полица Виси Плакарот Организатор Со Фиоки, Плакарот Виси Организаторите И Полици За Складирање со 6 Странични Џебови,Склопувачки Плакарот Виси Полици За ?

Либедер 6-Полица Виси Плакарот Организатор Со Фиоки, Плакарот Виси Организаторите И Полици За Складирање со 6 Странични Џебови,Склопувачки

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

●Засилен Организатор На Плакарот За Виси} овој организатор на плакарот е изработен од издржлива и густа неткаена ткаенина која дише и не иритира Професионалните завиткани шевови спречуваат солзи. Горниот, долниот и фиоките на закачалките за плакарот се опремени со задебелен МДФ за поголема јачина од кога било досега. Доаѓа со 2 стандардни метални куки во форма на закачалки, што го олеснува закачувањето на оваа единица на стандардни шипки за плакарот. ●Простран Простор За Складирање Q полицата на висечкиот плакар е со димензии 11,8 "L x 11,8" W x 52 " H и содржи 6 прегради, 3 отстранливи фиоки и 6 мрежести странични џебови за одлично складирање. Совршен за чување чевли, играчки, џемпери, шалови, кошули, панталони, шалови, долна облека и друга облека за да се зголеми капацитетот и практичноста. ●Отстранливи Фиоки И Мрежести Џебови ● 6-слојниот организатор на фиоката за висечки плакар има 3 отстранливи фиоки што можат да се постават во внатрешноста на единицата или да се користат одделно. Исто така, ви овозможува да сортирате разни предмети, така што сѐ може лесно да се најде и да ужива во поорганизиран живот. Дополнителни џебови за складирање мрежа се наоѓаат надвор од организаторот за мали предмети како што се клучеви, чанти, чорапи, влечки, вратоврски, ремени, грав, накит и ракавици.

Основните својства

Додатоци на производот