Замена на Копчето За Активирање на tuvisin За Dyson V10 V11 SV12 SV14 Правосмукалка, Копче За Прекинувач За Правосмукалка Црвено Копче,Abs Црвено Копче За Прекинувач, Делови За За?

Замена на Копчето За Активирање на tuvisin За Dyson V10 V11 SV12 SV14 Правосмукалка, Копче За Прекинувач За Правосмукалка Црвено Копче,Abs

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

`+Примена на копчето за прекинувач за активирање на активирањето копчето за замена на прекинувачот за активирање одговара за Правосмукалка Dyson V10/ V11 ●Надградете Посилен Дизајн●со продолжување на дизајнот на ребрата, вкупната јачина се зголемува, а животниот век на прекинувачот на копчето за прекинувач е подобрен. Во однос на соработката, 100% од оригиналниот дизајн на копирање на прекинувачот за клучеви е посигурен. ●Премиум Материја●Копчето За Прекинувач е изработено од издржлив висококвалитетен материјал,добра цврстина,избегнувајте скршени поради премногу крцкави материјали. ●Висок Квалитет и високо совпаѓање на Правосмукалката Dyson V10/ V11, Копчето За Прекинувач За Правосмукалка е потрајно од оригиналното, не е лесно да се оштети точката на стрес на клучот и да се спречи кршење и откажување на Копчето За Прекинувач за Активирање. ●Содржина На пакетот ● ќе добиете активирач на dyson v10 V11, кутија за складирање 1€, шрафцигер 1 € T8,четка 1€, пинцета 1€. `+Примена на копчето за прекинувач за активирање на активирањето копчето за замена на прекинувачот за активирање одговара за Правосмукалка Dyson V10/ V11 ®Надградба Посилен Дизајн Q со продолжување на дизајнот на реброто, вкупната јачина се зголемува, а животниот век на прекинувачот на копчето за прекинувач е подобрен.

Основните својства

Додатоци на производот