Сонакс 8 Полирање Рампа, Зелена

Сонакс 8 Полирање Рампа, Зелена

Това е достапна
DEN 382.56
Количина на стоки:

Средно тврда, ситно пора подлога за полирање на машината Велкро прицврстувањето овозможува брза промена на подлогата. Дијаметар - 200мм (7,87 инчи). Предложена употреба со : сонакс совршен финиш и Сонакс нано полски. Средно тврда, ситно пора подлога за полирање на машината. Велкро прицврстувањето овозможува брза промена на подлогата. Дијаметар - 200мм (7,87 инчи). Предложена употреба со : сонакс совршен финиш и Сонакс нано полски. Подлогата за полирање сонакс, зелена, е средно тврда, ситно порирана подлога за полирање на машината. Велкро прицврстувањето овозможува Брза промена на подлогата. Дијаметар - 200мм (7,87 инчи).

Основните својства

Додатоци на производот