КИМИ Симпатична Чувствува Подлоги За Пијалоци, Абсорбента Чувствува Подлоги 6 ПАРЧИЊА - Бар, Стан, Дом, Куќа На Фарма, Плажа Куќа Маса Декор, Очила Топла Рампа Пијало?

КИМИ Симпатична Чувствува Подлоги За Пијалоци, Абсорбента Чувствува Подлоги 6 ПАРЧИЊА - Бар, Стан, Дом, Куќа На Фарма, Плажа Куќа Маса Декор,

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : ќе добиете 6 Парчиња слатки подлоги со дизајн на делфини, секое парче по една боја, жолта/црвена/зелена/виолетова/портокалова/сина, доволно количество може да ги задоволи вашите дневни потреби ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие подлоги се изработени од висококвалитетен абсорбентен филц со мека површина,издржлив,убав,апсорпција на вода;тие можат да ја заштитат вашата површина на елегантен начин,тие се многу подобри од дрвени или камени подлоги. ПРАКТИЧНО : подлогите од филц ќе апсорбираат и содржат влага за да го заштитат вашиот мебел,да го држат мебелот подалеку од топлина, потенцијални гребнатини и дамки од храна или пијалоци. РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : подлогите за пијалоци се прекрасен стил, погоден за секаков вид пијалоци,широка употреба во домот, барот, клубот, хотелот, рестораните,изгледа многу убаво со додатоци. ДЕКОРАЦИЈА и ПОДАРОК : слатките 6 парчиња пијалок за пиење можат да ги користат за декорација на биро,а исто така можат да направат прекрасен модерен подарок за подлоги за домаќинство,Божиќ,родендени,свадби, годишнини и така натаму. Кими Симпатична Чувствува Подлоги За Пијалоци,Абсорбента Чувствува Подлоги 6 ПАРЧИЊА,Модерен Рустикален Дизајн, Домаќинство Подароци,Бар,Стан,Дома,Куќа На Фарма,Плажа Куќа Декор Кујна Дневна Соба Кафе Маса Декор,Очила Топла Рампа Пијалок Чаша Мат Заштита На Дрвен Мебел/МАСА СПЕЦИФИКАЦИЈА : Дизајн : Бои на делфини : жолта/црвена/зелена/виолетова/портокалова/сина Пакет : 6 Парчиња подлоги со жолта/црвена/зелена/виолетова/Портокалова/Сина Боја Карактеристики : 1.Овие подлоги се изработени од висококвалитетен абсорбентен филц со мека површина,издржлив, убав, апсорпција на вода;тие можат да ја заштитат вашата површина на елегантен начин, тие се многу подобри од дрвени или камени подлоги 2.

Основните својства

Додатоци на производот