Моделони Гел Лак За Нокти Гел Лагер Сет - 12 Бои Кафеава Гола Розова Неутрална Бела Црна Сјај Гел Лак Сет за Француски Вртлив Вртлив Нокти Дизајн Изградена Тенка Четк

Моделони Гел Лак За Нокти Гел Лагер Сет - 12 Бои Кафеава Гола Розова Неутрална Бела Црна Сјај Гел Лак Сет за Француски Вртлив Вртлив Нокти

Това е достапна
DEN 383.84
Количина на стоки:

? Атрактивен Сет за Лак За Уметност За Нокти : Повеќето бои во оваа колекција се привлечни за сите тонови на кожата и сите сезони; класичната кафеава серија е совршена боја за да ја покажете вашата љубов кон есента и зимата, со класичниот бел француски врв е зачудувачки и никогаш не може да тргне наопаку! Овие нијанси на бои се шик и симпатични и супер трендовски Тоа е совршена палета на бои што очигледно можете да ја прилагодите за да одговара на која било сезона, што е убавината за овој комплет за лак за дизајн на гел. ? Различни Дизајни НА Нокти САМИ : уметничкиот сет за нокти со лагер за гел со Светли бои со должина од 15 мм дозволете секој детал од дизајнот на ноктите да се појави, а ефектот може да се одржува повеќе од 28 дена. Треба Горниот Слој И U V/LED светилка за 60-120 секунди. ? Мала големина, Голема забава : мал и пренослив дизајн гел лагер гел лак лагер, лесен за носење и употреба. Нема дополнителни четки инвестиции. Нема проблем со чистење, промена или складирање на четки. Чувство организирано и чисто во деталите за уметничките дела на ноктите. Идеален избор за професионален салон, почетници за уметност за нокти дома, како и подарок за неа. ? Топли Совети : погрижете се да го изгребете вишокот гел назад во шишето за да избегнете капење.

Основните својства

Додатоци на производот