Алин Ултра Тенка Долна Облека За Мажи, Мала/Средна, 17 Брои

Алин Ултра Тенка Долна Облека За Мажи, Мала/Средна, 17 Брои

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Удобна како вистинска долна облека : долна облека за инконтиненција за еднократна употреба за мажи е изработена со удобен материјал кој одговара на секоја форма на телото, со цел да го обезбеди истото чувство како и вистинската ткаенина долна облека Совршено скриен од очите : исклучително удобниот, ултра тенок дизајн го прави совршен за употреба во движење, беспрекорно се лизга под вашата облека, без надворешно забележлива обемност или испакнатини. Максимална апсорпција : Модерниот дизајн ефикасно го шири секое истекување низ неговата површина и целосно апсорбира до 24 унци течност пред да треба да се замени, при што секоја течност што не се апсорбира е цврсто содржана од екстра безбедни шевови и тело. Нема да избегаат мириси : неверојатната технологија За контрола на мирисот На Алин обезбедува да не се забележуваат мириси, брзо неутрализирајќи ги мирисите веднаш штом ќе дојдат, без да користите парфем. Содржи 1 пакет од 17 машка светло сина долна облека, големина мала до средна (мерења на половината 30-44"). Сите производи поврзани Со инконтиненција на Алин се дизајнирани да функционираат исто така или подобро од другите споредливи брендови, А Долната Облека За Возрасни На Алин За Мажи не е исклучок. комплетно со специјализирани еластики кои се прилагодуваат на вашето тело, овие се наменети да имитираат како типична боксерско-кратка долна облека тивко го опкружува вашето тело; давајќи совршено, цврсто вклопување. Лесно може да се сокрие под секој пар панталони или шорцеви благодарение на неговата ултра тенка ткаенина. Овозможува да се апсорбираат до 24 унци течност истовремено пред да треба промена. Бидете сигурни дека секоја инконтиненција ќе се реши и апсорбира, без ниту една капка да избега.

Основните својства

Додатоци на производот