Катаку Балон За Топол Воздух Склопувачки Корпи За Складирање 2 Пакувајте Преклопливи Кутии За Организатори На Корпи За Складирање Со Филц Контејнери Со Рачки За Ко

Катаку Балон За Топол Воздух Склопувачки Корпи За Складирање 2 Пакувајте Преклопливи Кутии За Организатори На Корпи За Складирање Со Филц Контејнери

Това е достапна
DEN 287.84
Количина на стоки:

Издржлив Материјал : корпите За Полици се изработени од густа ткаенина од филц, корпите за складирање филц за организирање се изградени од издржливи и привлечни Преклоплива кутија за складирање со рачки, лесна за носење или извлекување и излегување од полиците. Заштеда на простор : 10*6.7 инчи, 2 ПАРЧИЊА стилски корпи за организатори за складирање може да се стават на масата за чување списанија/весници или да се стават во просторијата за перење за чување облека/чорапи, простор за заштеда. Склопувачки Корпи За Складирање : овие големи корпи за складирање се преклопуваат за лесно складирање ако не се користат, едноставно преклопете ги правоаголните корпи надолу рамно за складирање за заштеда на простор кога не се користат или за транспорт. Боја и Декоративна : корпа за Складирање од 2 тони бои (внатрешниот е темно сив, надворешниот и долниот дел е дизајниран уникатен модел). Корпите за флота од 2 парчиња за складирање можат да одговараат на многу домашни стилови - чување на предмети за домаќинството како козметика за шминка, кујнски прибор и додатоци за бања уредни и организирани. Канти за складирање со повеќекратна Употреба : корпата флексибилна за на биро чувајте списанија/ книги/ весници, исто така одговара на канцеларија, спална соба, дневна соба, корпи за плакари полица, бања, помошна просторија, занаетчиска соба, корпи за подароци празни, студентски домови, станови. Катаку Комплет Од 2 Филц Корпа За Складирање Што Се Склопува Одговара На Полицата, Организатор На Фиоки И Корпи За Складирање За Информации За Производот Во Домот За Домашна Канцеларија Боја : Надворешен и потпорен отпечаток Од Балон Со Топол Воздух, темно сиви внатрешни Материјали : Големина На Ткаенина Од Филц : 10*6.7 Пакетот со инчи Вклучува : 2 парчиња канти за Складирање филц Повеќенаменски : како складирање облека во плакарот и просторијата, ДВД во дневната соба, складирање книги и медиуми, складирање фотографии, ткиво во бањата и зачувување на сите убавини, шминка и складирање на материјали за коса, кадифен или складирање облека, корпа за перење и третирање складирање оставата, чајната кујна организација за суви производи, постелнина и складирање крпи.

Основните својства

Додатоци на производот