ДУБАО Кинески Стил Мода Врата Капут Кука Ковано Железо Капут Кука Трем Ѕид Приврзок Кука

ДУБАО Кинески Стил Мода Врата Капут Кука Ковано Железо Капут Кука Трем Ѕид Приврзок Кука

Това е достапна
DEN 1166.40
Количина на стоки:

Изработен од материјал од ковано железо, тродимензионалниот ефект е силен, а рачно обоената боја е светла и безбедна без необичен мирис Рачно насликана за прекрасна боја и рачно потресена за да додадете допир на недооценен луксуз во вашиот дом. Дизајнот со тркалезна кука со чувство за дизајн е погоден за закачување и земање, а дизајнот и дистрибуцијата на облеката се во право. Цврст и издржлив, со метална текстура, цврста текстура, модерен и разноврсен. Едноставна висечка дупка од ковано железо, лесна за закачување, издржлива, цврста и стабилна. Изработен од материјал од ковано железо, тродимензионалниот ефект е силен, а рачно обоената боја е светла и безбедна без необичен мирис. Рачно насликана за прекрасна боја и рачно потресена за да додадете допир на недооценен луксуз во вашиот дом. Дизајнот со тркалезна кука со чувство за дизајн е погоден за закачување и земање, а дизајнот и дистрибуцијата на облеката се во право. Цврст и издржлив, со метална текстура, цврста текстура, модерен и разноврсен. Едноставна висечка дупка од ковано железо, лесна за закачување, издржлива, цврста и стабилна. Изработен од материјал од ковано железо, тродимензионалниот ефект е силен, а рачно обоената боја е светла и безбедна без необичен мирис.Рачно насликана за прекрасна боја и рачно потресена за да додадете допир на недооценен луксуз во вашиот дом.

Основните својства

Додатоци на производот