Хантингдор Стрелаштво Јазиче За Прсти Штитници За Раце Кожен Штитник За Прсти Заштитна Опрема за Лов Стрелање Целна Пракса

Хантингдор Стрелаштво Јазиче За Прсти Штитници За Раце Кожен Штитник За Прсти Заштитна Опрема за Лов Стрелање Целна Пракса

Това е достапна
DEN 223.84
Количина на стоки:

Вклучен пакет : 1*прилагодлив штитник за рака за ремени, 1*јазиче за прсти од кожа од крава Чувар на раката : Должина прибл. јазиче За Прст : Големина : прибл. 7,5 см * 6,7 см (Л*В). штитник за стрелаштво На Врата, изработен од кожа од врвен степен, ефикасно ја спречува подлактицата од гребење и повреди, избегнува болка и стружење предизвикани од врвка и стрели. Штитник за стрелаштво на врата, со прилагодлив дизајн, нуди совршена големина и удобно чувство на кожата за сите стрелци, ви овозможува слободно да ја прилагодите соодветната затегнатост. Хантингдор двослоен кожен лист од крава, се вклопува за десната рака, доволно дебел за да обезбеди добра заштита на прстите. Прилагодлив еластичен дизајн одговара за повеќето прсти. Одлични додатоци за стрелаштво и заштитна опрема, најдобри за лов стрелање таргетирање и активности на отворено во затворен простор за да ги заштитите подлактицата и прстот од повреди и повреди,ви овозможуваат целосно да уживате во забавата на стрелаштвото. Опис : штитник за стрелаштво На Врата, изработен од кожа од врвен степен, обезбедува добра заштита. Хантингдор двослоен кожен лист од крава, доволно дебел за да го заштити прстот. Одлични додатоци за стрелаштво и заштитна опрема, најдобри за лов на стрелање.

Основните својства

Додатоци на производот