Xit XTWRIST Професионален Зглоб Зафат Ремен

Xit XTWRIST Професионален Зглоб Зафат Ремен

Това е достапна
DEN 97.44
Количина на стоки:

Поместена Цврста платформа. Помага Во Борбата Против Заморот. Поместена ^Цврста платформа ^Помага Во Борбата Против Заморот. Xit XTWRIST Професионална лента за држење на зглобот се вклопува на секој DSLR што има приклучок за статив. Тоа е обложен професионален квалитетен ремен за држење со прилагодлив, обложен ремен за раце кој удобно ја опкружува раката за постојано снимање. Солидна платформа се прикачува на камерата. Го ублажува заморот при продолжено снимање.

Основните својства

Додатоци на производот