CABLECC USB 3.0 до 7+6 13pin Слимлајн Sata Адаптер Кабел За Лаптоп Цд ДВД Ром Оптички Диск

CABLECC USB 3.0 до 7+6 13pin Слимлајн Sata Адаптер Кабел За Лаптоп Цд ДВД Ром Оптички Диск

Това е достапна
DEN 1009.60
Количина на стоки:

Интерфејс : USB3 0 до 7+6 13pin, поврзете внатрешна SATA оптички диск однадвор. Не е потребна надворешна моќност,. Не е потребен возач ВО XP/windows 7 и Mac OSX или повеќе висока, Подигање од надворешна способност за возење. Поддршка : SATA DVD диск од лаптопи и 2-ри хард диск caddy. Забелешка : не одговара на оптичкиот диск од десктоп КОМПЈУТЕР.

Основните својства

Додатоци на производот