ЗА ЈАНМАР 4ТНВ106Т 4ТНВ106-Т Ремонт Заптивка Прстен Лежиште + Пумпа За Вода

ЗА ЈАНМАР 4ТНВ106Т 4ТНВ106-Т Ремонт Заптивка Прстен Лежиште + Пумпа За Вода

Това е достапна
DEN 1488.00
Количина на стоки:

СОДРЖИ : 1 парчиња пумпа за вода 4 клипот прстен во собата за 4 клипот употреба ( Стандардна големина) . 1 КОМПЛЕТ комплетен комплет за заптивка комплетен со заптивка на главата на цилиндерот, заптивки за масло на коленестото вратило, заптивки за масло на вентилот, сите видови дихтунзи и заптивки итн. 1 ПОСТАВЕТЕ го главниот сет на лежиштето на коленестото вратило (за една употреба на моторот целосно. која големина ви е потребна? Стандардни или преголеми 0,25 ММ или 0,50 мм?) . 1 СЕТ поврзување прачка лого сет (за еден мотор употреба целосно. која големина ви е потребна? Стандардни или преголеми 0,25 ММ или 0,50 мм?). Ние користиме само брза испорака НА DHL FEDEX, само 5-7 дена до вашата врата во стандардна услуга. Ве молиме google EVICTORY ДИЗЕЛ РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ КОПРОДУКЦИИ. Да не запознае повеќе. Bај ќе покаже 20 дена време на испорака. Но, всушност, ни требаат само 7 дена.

Основните својства

Додатоци на производот