Вон Осветлување Торино ВАВ1192АБ 39 Интегриран LED ETL Сертифициран Ѕид Sconce Светло Со РОТИРАЧКИ LED КРУЖНИ Дискови Во Антички Месинг

Вон Осветлување Торино ВАВ1192АБ 39 Интегриран LED ETL Сертифициран Ѕид Sconce Светло Со РОТИРАЧКИ LED КРУЖНИ Дискови Во Антички Месинг

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

ЛЕР : Интегриран led ѕид тела; НАСОКА НА СВЕТЛИНАТА : Амбиент ЗАТЕМНУВАЧКО : ЗАТЕМНЕТА ЛЕР (15% - 100% ) со елв-Електрични нисконапонски затемнувачи (Затемнувачот не е вклучен со прицврстувачот). САМО компатибилен СО елв затемнувачи. Wifi, Паметните И Универзалните затемнувачи не се компатибилни. МЕКА БЕЛА : 3000 температура на бојата на келвин; ОСВЕТЛЕНОСТ : 950,90 Лумени; ЕФИКАСНОСТ : 15,97 вати мала потрошувачка на енергија; CRI 90. ОДОБРЕНА Е СУВА ЛОКАЦИЈА : ЕТЛ наведена за суви локации. Инспирација на производот : Надвор од неговата посебна убавина, Занаетчиската Колекција ФОН е лер енергетски ефикасно решение за секој станбен, како и комерцијален амбиент. Додека е современа, оваа уникатна Колекција ќе даде комплимент за секој преоден или модерен декор. Акцентот на дизајнот и функцијата апсолутно не може да издржи недостаток на квалитет. Овие рачно изработени ремек-дела имаат лесна конструкција и лесно можат да се инсталираат за неколку минути. Комбинацијата на стакло, ткаенина и метали, Занаетчиската Колекција за ОСВЕТЛУВАЊЕ НА АРТ Деко КОРИСТИ различни бои и завршетоци за да создаде карактеристичен и футуристички ефект, истовремено зачувувајќи ја елеганцијата и стилот на минатото. Карактеристики на производот : • ЛЕР : Интегриран led wallиден прицврстувач • ДИЗАЈН : Модерен Sconce со 2 LED Нијанси во Форма на Диск • НАСОКА НА СВЕТЛИНА : АМБИЕНТ • ЗАТЕМНУВАЧКО : ЗАТЕМНУВАЧКО LED (15% - 100% ) со елв-Електрични затемнувачи со Низок Напон (Затемнувачот не е вклучен со прицврстувачот) • компатибилен САМО со затемнувачи НА ЕЛВ.

Основните својства

Додатоци на производот