МУДОУЕР Пренослив Ремен За Рачен Зглоб На Камерата Лента За Стабилизирање На Зглобот Со Плоча За Канон За Додаток За Камера Никон СЛР/ДСЛР

МУДОУЕР Пренослив Ремен За Рачен Зглоб На Камерата Лента За Стабилизирање На Зглобот Со Плоча За Канон За Додаток За Камера Никон

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Удобен и пренослив ремен за стабилизирање на зглобот работи со SLR / DSLR Камери Комбинација на ремен за зглоб и потпора за раце, спречува случајни капки додека ви овозможува слободно движење. Изградбата на неопренови е лесна и силна за супериорна поддршка. Лесно поврзување со две точки се прикачува на вашиот ремен и држачи за стативи за максимална преносливост. Ремените за прицврстување на куката и јамката може да се прилагодат за да одговараат на секоја рака. Карактеристика : Удобен и пренослив ремен за стабилизирање на зглобот работи со SLR / DSLR Камери.Комбинација на ремен за зглоб и потпора за раце, спречува случајни капки додека ви овозможува слободно движење.Изградбата на неопренови е лесна и силна за супериорна поддршка.Лесно поврзување со две точки се прикачува на вашиот ремен и држачи за стативи за максимална преносливост.Ремените за прицврстување на куката и јамката може да се прилагодат за да одговараат на секоја рака.Обезбедува зголемена безбедност, стабилност и контрола за снимање фотографии или видео.Спецификација : Материјал : Неопренеза(прибл.) : 27,5*6см рачен ремен, 13*7,2 см ремен за зглоб, 9,0*4см висорамнина : вклучен е околу 75пакет : 1*Рачни Белешки : 1.

Основните својства

Material:
Neoprene
Size(approx.):
27.5*6cm hand strap, 13*7.2cm wrist strap, 9.0*4cm plate
Weight:
about 75g
Package included:
1*Wrist Strap:
Notes:
1. Please allow minor errors due to manual measurement.:
2. The colors may have difference due to the different display, please understand.:

Додатоци на производот