Кмуг Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет За Жени, Мултифункционална Торба За Шминка За Складирање, Водоотпорна Козметичка Преграда Од Стп Кожа Со Рачк?

Кмуг Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет За Жени, Мултифункционална Торба За Шминка За Складирање, Водоотпорна Козметичка

Това е достапна
DEN 289.60
Количина на стоки:

?Висококвалитетен Материјал : козметичката кеса За патување Со Голем капацитет е изработена од висококвалитетна стп кожна ткаенина, специјалната водоотпорна површина може да спречи внатрешните производи да станат влажни, издржливи и отпорни на абење, лесни за чистење ?Голем Капацитет и Пренослив Дизајн : Патничката торба за шминка е дизајн со повеќе оддели, кој може да ја собере целата ваша шминка и може да ги користи уредно распоредени, со рачка, лесен за употреба и носење. ?Повеќенаменска Торба За Козметика : не само што може да складира козметика, туку и накит, електронски додатоци, камери, етерични масла, тоалети, материјали за бричење, очила, скапоцености итн. ?Совршен Подарок : Козметичките патни торби имаат силна поддршка и секогаш можат да изгледаат убаво, совршено за секојдневна употреба или патување. Тоа ќе биде внимателен подарок за жените и девојките На Денот на Мајката, Денот На Жената, Божиќ, Роденден, Празник, Годишнина, Денот на Вљубените. ?Услуга по Продажбата : патентот на дизајнот за отворање на чантата за Шминка е разумен, тој е лесна за ракување и многу практична патент торба. Има голем капацитет и е поудобен за држење. Доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и одговорете во рок од 24 часа. Дојдете и земете ја вашата козметичка торба со голем капацитет.

Основните својства

Name:
Large Capacity Travel Cosmetic Bag

Додатоци на производот