Broan-NuTone AE110L Измисли ЕНЕРГЕТСКА ЅВЕЗДА Квалификуван Вентилатор За Вентилација СО ЕДНА Брзина СО LED Светло, 110 CFM 1.0 Sones, Бело

Broan-NuTone AE110L Измисли ЕНЕРГЕТСКА ЅВЕЗДА Квалификуван Вентилатор За Вентилација СО ЕДНА Брзина СО LED Светло, 110 CFM 1.0 Sones, Бело

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КОМБИНАЦИЈА НА ВЕНТИЛАТОРИ : тивок, енергетски ефикасен вентилатор за издувни гасови и комбо СО светло ОД 11 Вати помагаат во контролата на квалитетот на воздухот е доволно моќен за простории (вклучувајќи бања) до 105 квадратни метри и работи тивко во 1,0 Сонови. ЕФИКАСНО : Моќната вентилација се намалува за брзо елиминирање на замаглените огледала на 110 CFM, така што вашата визија секогаш ќе биде јасна и вашата околина секогаш ќе биде удобна. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Лесен за инсталирање нов/замена на постојниот производ со инсталации за доградба што може да се направат целосно од страната на просторијата-не е потребен пристап до таванот; Должина На Решетката : 11-3/4", Ширина На Решетката : 12-1/2". СИГУРНИ ПЕРФОРМАНСИ : со Нашата Технологија На Вистински Амортизери, измислените вентилатори го намалуваат истекувањето на воздухот до 50% во споредба со конкурентните модели, што резултира со подобри перформанси во домот преку тестови на вратите на вентилаторот и намалување на нацртите на ладен и топол воздух. ОДЛИЧНО ЗА БАЊА : УЛ Наведени за употреба преку кади и тушеви со КОЛО GFCI за да можете да ја фатите пареата пред да се шири низ просторијата со поставување на вентилаторот точно таму каде што ви треба најмногу.

Основните својства

Додатоци на производот