СПОРТБЛ Надворешна Печка Оџак Флексибилна Издувна Цевка Метално Црево Надворешно Шпорет На Дрво Шпорет На Дрва Оџак Прилагодлива Издувна Цевка Оџак Свеќа Капаче ?

СПОРТБЛ Надворешна Печка Оџак Флексибилна Издувна Цевка Метално Црево Надворешно Шпорет На Дрво Шпорет На Дрва Оџак Прилагодлива

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Нерѓосувачки Челик Додатоци За Шпорет За Кампување На отворено : Прилагодливиот Канал За Оџаци е изработен од лесен и издржлив материјал од нерѓосувачки челик, кој има добри својства на бариера и е побезбеден за употреба. Камин Оџак Дожд Капи : Прилагодливи Оџак Грип во добар дизајн, со фина изработка, ќе имате добро чувство на допир. Метална Цевка За Шпорет за Греење : прилагодлива издувна цевка цевка за шпорет на дрва слој отпорен на грип, анти-истекување, против кинење и против сечење, сигурен материјал, може добро да ги задоволи вашите потреби. Грип Од Цевки за Шпорет на дрва : Надворешна Издувна Цевка За Оџаци Прилагодливиот Канал За Оџаци е изработен од лесен и издржлив материјал од нерѓосувачки челик, кој има добри својства на бариера и е побезбеден за употреба. Издувна Цевка за кампување : Исклучителната изработка ја гарантира неговата издржливост и популарност. Споделете со вашите пријатели и семејство затоа што е практично. Пакет Листа 1 х Оџак Димни Карактеристики-Големина : 12, 00Х6, 00Х6, 00см/4, 72Х2, 36Х2 Оџак Грип. - Боја : сребрена прилагодлива шпорет цевка грип-Материјал : Нерѓосувачки челик Нерѓосувачки Челик Грип-Прилагодлив Оџак Грип во добар дизајн, со фина изработка, ќе имате добро чувство на допир капа за дожд од оџак за кампување. - Исклучителната изработка ја гарантира неговата издржливост и популарност. Споделете со вашите пријатели и семејство бидејќи е практична Издувна Цевка за Шпорет.

Основните својства

Додатоци на производот