УНКАСО 26 22мм Спорт Најлон Часовник Рачен Зглоб За Гармин Феникс 7 Феникс 7Х Лесно Вклопување Брзо Ослободување Нараквици Нараквица

УНКАСО 26 22мм Спорт Најлон Часовник Рачен Зглоб За Гармин Феникс 7 Феникс 7Х Лесно Вклопување Брзо Ослободување Нараквици Нараквица

Това е достапна
DEN 479.04
Количина на стоки:

Земја Како Што Е Означено Бренд 100% Сосема нов и висок квалитет. Специјален дизајниран конектор, лента За зглоб Со Брзо ослободување. Мекоста е умерена, носете многу удобно. Калапи за компресија, цврсти и издржливи. Големината може да се прилагоди според околностите на индивидуалниот зглоб. Земја Како Што Е Означено. Бренд 100% Сосема нов и висок квалитет. Специјален дизајниран конектор, лента За зглоб Со Брзо ослободување. Мекоста е умерена, носете многу удобно. Калапи за компресија, цврсти и издржливи. Големината може да се прилагоди според околностите на индивидуалниот зглоб.

Основните својства

Додатоци на производот