Грб На Бермудски Патнички Багаж Покритие Куфер Заштитник Перат Багаж Покрива Со Патент

Грб На Бермудски Патнички Багаж Покритие Куфер Заштитник Перат Багаж Покрива Со Патент

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Ткаенина : капакот на багажот е изработен од висококвалитетен полиестер, кој е издржлив и се пере Дизајн : капакот на куферот, двостран дизајн на отворање. Одговара на левиот и десниот багаж. Никогаш повеќе не грижете се дали ќе го изгубите багажот на аеродромот. Рашири : капаците на багажот за куфер, Супер високо вклопување, висока еластичност, дополнително дебели за да се зголеми отпорноста на абење и да се заштити вашиот багаж од нечистотија и гребнатини. Багажот покрива големина : 4 големини се достапни за да одговараат на речиси секој багаж. С : одговара на багаж од 19-21 инчи, М : одговара на багаж од 22-24 инчи, Л : одговара на багаж од 26-28 инчи, XL : одговара на багаж од 30-32 инчи. Употреба : заштитникот на капакот на багажот е совршен за патување за одмор, уникатниот дизајн го олеснува наоѓањето и подигањето на багажот на аеродромот. Пред да го купите, ве молиме потврдете : Закачете се да се исуши, не избелувајте и измијте рачно и двете се достапни.Ние продаваме само капаци за багаж, а не куфери.Ве молиме измерете ја големината на вашиот куфер за да можете да го добиете производот со вистинска големина.Осигурајте се дека вашиот куфер е стандардна големина. Ако не сте сигурни која големина треба да ја купите, контактирајте не.

Основните својства

Додатоци на производот