Епиел Personal Марамчиња За Чистење Со Природни Состојки-Марамчиња За Влажно Бришење Што Можат Да Се Исплакнат Пешкири Големина На Патување, Секојдневна Употреба, Неж?

Епиел Personal Марамчиња За Чистење Со Природни Состојки-Марамчиња За Влажно Бришење Што Можат Да Се Исплакнат Пешкири Големина

Това е достапна
DEN 113.60
Количина на стоки:

ПОГОДЕТЕ НА ДОФАТ на РАКАТА : Нашите w марамчиња за Чистење се погодни за употреба за време на паузата во бањата Личните Марамчиња за Чистење на епил содржат алое вера и обезбедуваат удобност за чувствителната кожа. Марамчињата чистат и отстрануваат остатоци за свежо и нежно чувство додека помагаат да се елиминираат и намалат непријатните мириси. БЕЗ ШТЕТНИ СОСТОЈКИ : Нашите марамчиња не содржат никакви груби хемикалии и се без етанол без алкохол. Нашите меки марамчиња се дизајнирани за целата чувствителна кожа за секојдневна употреба. Марамчињата За Лично Чистење епиел Се внесуваат Со Алое Вера. ПАКУВАЊЕ : Нашите капаци за заклучување овозможуваат Марамчињата За Лично Чистење епиел да ја задржат влагата кога се затворени и запечатени подолго, посвежо чувство. Секое пакување содржи 36 свежи марамчиња. ЦРВЕНИЛО : Личните Марамчиња за Чистење можат да послужат како замена на тоалетна хартија. Личните Марамчиња за Чистење се исплакнуваат и нема да ги затнат вашите септички и канализациски безбедни. ЕФИКАСНО : Одлично За женска хигиена, рн рамнотежа и освежување во непријатна пауза во бањата! Погодно за во движење! За Убавина Порибување Кутии Подарок.

Основните својства

Додатоци на производот