10 Пакет Соларни Светла За Патеки На Отворено-Светли Градинарски Светла На Соларна Енергија Со Топла БЕЛА ЛЕР, Автоматско Вклучување/Исклучување На Светла За Водоо?

10 Пакет Соларни Светла За Патеки На Отворено-Светли Градинарски Светла На Соларна Енергија Со Топла БЕЛА ЛЕР, Автоматско Вклучување/Исклучување

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

`+Уникатен Дизајн И Светла ЛЕР-овие 10 пакети соларни патеки се дизајнирани со двојни прстени околу абажурот,обезбедувајќи специјална прекрасна шема на amd Прилагодувајќи ја надградената топла БЕЛА ЛЕР, овие надворешни соларни светла се посветли од другите светла и исто така можат да создадат удобна, шармантна и романтична атмосфера за вас ноќе. ●АВТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ и Заштеда На Енергија-нашите соларни градинарски светла се 100% напојувани од бесплатна сончева енергија. Не се потребни жици или надворешна електрична енергија. Надворешните светла имаат вграден сензор за светлина, кој може автоматски да светне 8-10 часа ноќе и да се полни 6-8 часа во текот на денот. ●Лесна Инсталација И Отпорна На Временски Услови-можете да ја завршите инсталацијата во рок од неколку минути без никакви алатки. Само вклучете го прекинувачот и вметнете ги светлата во меката земја. Изработени со висока отпорност на абс пластика, пејзажните светла соалр се погодни за надворешна употреба. Не грижете се за дожд, снег, мраз или лапавица. ●Осветлување На пејзажот И Надворешна Декорација-Нашите соларни удели на отворено светла можат да ја осветлат вашата патека, патека и пешачка патека, правејќи го вашиот пат до дома побезбеден. Прекрасното светлосно шоу исто така ќе ја украси вашата градина, двор, двор, тревник и друга пејзажна област. Значи, тоа е исто така убав избор како идеални подароци за вашите пријатели и семејство. 24-Часовна Услуга За Клиентите-Ако имате било какви проблеми во врска со нашите соларни светла патека, ве молиме да не најдете преку Аби подолу чекори : Прво, одете до листата на производи.

Основните својства

Додатоци на производот