D&засилувач; D PowerDrive C400/12 Бенд Појас 7/8 x 404 OC 12 Бенд ,amмид

D&засилувач; D PowerDrive C400/12 Бенд Појас 7/8 x 404 OC 12 Бенд ,amмид

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Сликата може да покаже различен број на бендови Димензии на пакетот : 24 Л х 12 Ч х 24В (инчи). Тежина на пакетот : 111,36 фунти. Земја На Потекло : Кина. D&D powerdrive banded, завиткани V-ремени даваат максимални перформанси на ременот, исто како и нивните колеги со еден појас. Ремените се конструирани од истите високо конструирани материјали со високи перформанси како и единечните завиткани ремени. Компонентите се произведени со користење на најновата технологија за појас достапна на глобална основа.

Основните својства

Додатоци на производот