Бохнинг 1309 Фер-Л-Тит

Бохнинг 1309 Фер-Л-Тит

Това е достапна
DEN 156.80
Количина на стоки:

За обезбедување точки, влошки и чаури на стрелките Оригиналниот стрелаштво топло се топи лепило. Загрејте ги заварите на дрво, метал и стакло. Температура на инсталација : 350 €f (177 €c), Темпо На Прилагодување : 130 qf (55 qc). Загрејте ги заварите на дрво, метал и стакло. Цврста, еластична и водоотпорна. Придржувајте точки и инсерти.

Основните својства

Додатоци на производот