ВИКАСКИ Жица Конектори Жица Конектор Жица Конектор жица конектор 200 парчиња Печат Конектори Топлина Смалуваат Конектор Ракав Жица Комплет Жица Комплет Жица Компл?

ВИКАСКИ Жица Конектори Жица Конектор Жица Конектор жица конектор 200 парчиња Печат Конектори Топлина Смалуваат Конектор Ракав

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

Понудете заштита на жиците и каблите од триење, сечење, гребење и ситуации со мал удар Без лемење, без стегање, процес на лемење и запечатување во еден чекор за сите ваши врски, многу побрзо и полесно од стариот начин. Овие конектори за заптивки за лемење најчесто се претпочитаат во автомобилскиот сектор, како и во морскиот сектор. Овие практични конектори можат да се користат и за проекти за возила, домови или научни жици. Може да создаде заптивка за влез на кабел, нудејќи заштита од запечатување на животната средина. Опис големи количини лемење печат жица зглобовите може да ги задоволи вашите различни потреби. Водоотпорен дизајн, ефикасно подобрување на водоотпорни перформанси за да бидете сигурни дека најдобрите резултати. Нема потреба од стегање, ракавот обезбедува прецизна инспекција кога лента и вметнете жици внатре. Карактеристики-Боја : Бела.- Материјал : ЈП, калај.- Големина : Околу 4.- Овие конектори за заптивки за лемење најчесто се претпочитаат во автомобилскиот сектор, како и во морскиот сектор.- Овие практични конектори можат да се користат и за проекти за возила, домови или научни жици.- Понудете заштита на жиците и каблите од триење, сечење, гребење и ситуации со мал удар.

Основните својства

Додатоци на производот