ЈЦ Спортлајн Алатка За Чистење Тркала За Автомобили Бандажи За Гуми Четка За Чистење

ЈЦ Спортлајн Алатка За Чистење Тркала За Автомобили Бандажи За Гуми Четка За Чистење

Това е достапна
DEN 624.00
Количина на стоки:

Материјал : Пп, Големина : 25,8*8см, Боја : Сива Практична алатка за чистење автомобили, лесна за ракување, Преносливост и добар чист ефект. Погоден за сите видови гуми на тркалата на возилото, чистење и одржување на опремата. Може да се користи и во автомобил и дома, Усвојување на тврда четка, посилен чист ефект. Нанесете за чистење на земјата, подот на автомобилот, педалата, спојот на керамички плочки за домаќинство итн. Материјал : Пп, Големина : 25,8*8см, Боја : Сива. Практична алатка за чистење автомобили, лесна за ракување, Преносливост и добар чист ефект. Погоден за сите видови гуми на тркалата на возилото, чистење и одржување на опремата. Може да се користи и во автомобил и дома, Усвојување на тврда четка, посилен чист ефект. Нанесете за чистење на земјата, подот на автомобилот, педалата, спојот на керамички плочки за домаќинство итн. Карактеристика : Удобна алатка за чистење автомобили, Лесна За Ракување Преносливост И добар чист ефект Погоден За сите видови гуми На тркалата На возилото, чистење и одржување на опремата се Применуваат за чистење на земјата, подот на автомобилот, педалата, спојот на керамички плочки за домаќинство итн.Може Да Се користи и во Автомобил И дома Усвојување на тврда четка, посилен Материјал за чист ефект : Големина На ПП : 25,8*8 см Боја : Сива Количина : 1 компјутер Како да се користи : Предложете додавање умерена количина детергент за подобра ефикасност.

Основните својства

Додатоци на производот