Nuxkst AC / DC Адаптер За Напојување За ACER R221Q UM.WR1AA.001 R221q Понуда 21.5-инчен Лцд Монитор

Nuxkst AC / DC Адаптер За Напојување За ACER R221Q UM.WR1AA.001 R221q Понуда 21.5-инчен Лцд Монитор

Това е достапна
DEN 303.68
Количина на стоки:

Напреден Дизајн, Висока Преносливост 100% Сосема Нов Генерички Компатибилен Производ!(Не-ОЕМ) Над Заштита Од Напон, Над Заштита Од Топлина, FCC СЕ сертификација. Влез : AC 100 V-240 V 50-60 Hz. Ве молиме проверете го бројот на моделот пред да нарачате! Ние се фокусираме на обезбедување квалитетни производи за напојување и одлична услуга за клиентите. Nuxkst AC / DC Адаптер За Напојување За ACER R221 Q UM.001 R221q Понуда 21.5-инчен Лцд Монитор. Nuxkst AC / DC Адаптер За Напојување За ACER R221 Q UM.001 R221q Понуда 21.5-инчен Лцд Монитор.

Основните својства

Додатоци на производот