Доместар Мексикански Банер За Забави, 18 Стапки Пластичен Банер За Фиеста Синко Де Мајо Диа Де Лос Муертос Декор Ден На Мртвиот Папел Украси За Пикадо Мексиканска Фи

Доместар Мексикански Банер За Забави, 18 Стапки Пластичен Банер За Фиеста Синко Де Мајо Диа Де Лос Муертос Декор Ден На Мртвиот

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

ВКЛУЧЕН ПАКЕТ-18 Стапки Долг Пластичен Папел Пикадо Банер х 1 (вклучувајќи 9 пластични панели во различни бои и стилови, долги 16,5 и широки 12,9 ) МЕКСИКАНСКИ СТИЛ-Секој панел Од Овој Папел Пикадо има еден посебен стил кој се движи од Кактус До Сонце до палма, полн Со латино елементи. ВРВЕН КВАЛИТЕТ - Нашиот Панел Папел Пикадо е изработен од пвц, нетоксичен и без мирис, водоотпорен и не е лесен за свиткување, исечен од професионалните занаетчии, извонредна изработка. Сите Банери На Папел Пикадо поминаа ригорозен процес на тестирање и сертификација, 100% безбеден за употреба. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Нашиот Папел Пикадо Банер може да се закачи на секое место што го сакате како дрвја, прозорци, светилки, столпчиња за светилки итн. Лесен за носење и складирање. Можете да ги редите панелите еден по еден и да ги носите каде што сакате, заштеда на соба, еднократно. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ - Нашиот Папел Пикадо Банер е совршен за родендени, крштевки, свадби, пензии, годишнини, Фиести, Синко Де Мајо, Денот на Независноста На Мексико, Диа Де Муертос, Посадас, Кинеанера, Ден На Мртвите итн.

Основните својства

Додатоци на производот